Kolejny pirat z internetu w nurcie przeciw nowemu porządkowi świata:  John Todd Collins był członkiem bardzo bogatej i wpływowej rodziny Collins, określanej jako jedna z 13 rodów iluminatów, członkowie tej rodziny piastują najwyższe urzędy w Radzie Stosunków Międzynarodowych, Departamencie Obrony USA, NASA oraz ONZ. John Todd był od dziecka indoktrynowany w okultyzm i satanizm, był przewodniczącym stowarzyszenia druidów otrzymał stopień arcykapłański Wicca. W latach 70-tych, po nawróceniu na chrześcijaństwo John Todd zaczął ujawniać wszystkie informacje o których wiedział, w 1988 został skazany za gwałt na 30 lat więzienia, w 2004 został przeniesiony do zakładu psychiatrycznego w którym po 3 latach zmarł.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane Posty

Bez kategorii

Upadek Babilonu..koniec USA…

W materiale jest przedstawiana teoria dotycząca upadku jednego z mocarstw a konkretnie USA  

Bez kategorii

Kontrowersje: Zdalny Obserwator

Huragan IRMA w Ameryce. Co tam się dzieje. Co mówią Amerykanie i co myślę ja Zdalny Obserwator. Konfiskata broni i nie tylko. Znamienne fakty. Huragan stworzony celowo?

Bez kategorii

Płaska Ziemia – Potwierdzenia w Biblii?

Jak już wiemy temat płaskiej ziemi jest grą masonów i wiadomo było od dawna, że zagrają tą kartą: by zmanipulować ludzi  i najprawdopodobniej chodzi o karty Iluminatów.. Zobacz źródło   Ale zapewniamy, że jest coś na Czytaj więcej…